Mirë se vini në Bela Real Estate

Lokal Me Qera Tek Bulevardi Bajram Curri (ID BL229) Tirane

 • €1,500
Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Lokal Me Qera Tek Bulevardi Bajram Curri (ID BL229) Tirane

Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,500

Overview

Property ID: BL229
 • Dyqane, Lokale
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 2
 • Bathrooms
 • 190
 • m2

Description

Tek Bulevardi Bajram Curri jepet me qera lokal me siperfaqe te brendshme 90 m2 dhe me siperfaqe te jashtme te shfrtezueshme 100 m2, kati 0, pallat i ri, tualet, buze rruges kryesore, me fasade xhami e cila hapet e gjitha ne forme firzamonike. Ambjenti organizohet nga pjesa e jashtme e cila eshte e rrethuar me peme, pjesa e brendshme e cila eshte totalisht e investuar i mungojne vetem kazrriket dhe tavolinat, tualeti dhe nje verande e vogel ne krah. E pershtatshme per lokal, restorant, zgare etj.

Minimumi i kontrates 2-vjecare, maksimumi 5 me te drejte rinovimi.

Cmimi 1500 Euro|Muaj

 

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Gjergj Fishta, Ish Nisharaku, Ish-Ekspozita, Kompleksi Delijorgji, Pallati me Shigjeta, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 16, 2021 at 9:14 am
 • Property ID: BL229
 • Price: €1,500
 • Property Size: 190 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Dyqane, Lokale
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda