Mirë se vini në Bela Real Estate

Lokal Me Qera Tek Fresku (ID BL219) Tirane

 • €600
Rruga Sotir Caci, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Lokal Me Qera Tek Fresku (ID BL219) Tirane

Rruga Sotir Caci, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
 • €600

Overview

Property ID: BL219
 • Lokale
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 100
 • m2

Description

Tek Fresku  jepet me qera  lokal  bar- kafe/ piceri-fast food me siperfaqe totale 100 m2 ,  kati 0. Ambjenti ka salle te madhe dhe tualet, eshte me fasade xhami  dhe ndodhet ne rruge kryesore .  Eshte aktiv per me shume se 4 vite si lokal , bar kafe, piceri-fast food . Eshte i vetmi biznes i qenrdrueshem dhe me klientele te vazhdueshme ne ate  ate zone .

Jepet me qera 600 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Dajti, Fresku, Kinostudio, Kodra e Priftit, Oxhaku, Porcelani, Profarma, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 15, 2021 at 12:43 pm
 • Property ID: BL219
 • Price: €600
 • Property Size: 100 m2
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Lokale
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra