Mirë se vini në Bela Real Estate

Lokal Me Qera Tek Televizioni Shqiptare (ID BL217) Tirane

 • €1,500
Rruga Themistokli Gërmenji, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Lokal Me Qera Tek Televizioni Shqiptare (ID BL217) Tirane

Rruga Themistokli Gërmenji, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,500

Overview

Property ID: BL217
 • Lokale
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 90

Description

Prane Televizionit Shqiptare jepet me qera lokal  bar kafe restorant me siperfaqe totale 90 m2 ,  kati 0. Ambjenti ka salle te madhe dhe tualet me fasad xhami  dhe ndodhet ne rruge kryesore. Ka funksionuar per shume vite si lokal , bar kafe, restorant  Nje mundesi shume e mire investimi per lokal, fast food etj.

Jepet me qera 1500 Euro|Muaj i diskutueshem .

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Bulevardi Bajram Curri, Liceu Artistik, Rruga e Elbasanit, Sheshi Willson, Stadiumi Air Albania
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 14, 2021 at 1:46 pm
 • Property ID: BL217
 • Price: €1,500
 • Property Size: 90
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Lokale
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
ArtanTurku
 • ArtanTurku

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
ArtanTurku
 • ArtanTurku