Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 ne Yzberisht (ID B12096) Tirane

 • €89,000
Rruga Besim Alla, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 ne Yzberisht (ID B12096) Tirane

Rruga Besim Alla, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €89,000

Overview

Property ID: B12096
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 106
 • m2

Description

Ne Yzberisht, Tek Rruga Besim Alla shitet apartament 2+1 me siperfaqe 106 m2, kati 2, pallat i ri, termo-hidro izolim, fasade e ventiluar, me hipoteke, ashensor, i mobiluar.  Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit,  tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat qe ka mare zhvillimin me te madh vitet e fundit . S,K,

Cmimi 89000 Euro

 • City Tiranë
 • Area Astir, Astiri Unaza e Re, Bulevardi Gjergj Fishta, Globe, Kombinat, Kompleksi Delijorgji, Pallati me Shigjeta, Rruga e Kavajës, Yzberisht
 • Country Shqipëri

Details

Updated on December 8, 2021 at 3:27 pm
 • Property ID: B12096
 • Price: €89,000
 • Property Size: 106 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi