Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1+2 Ballkone ne Astir (ID B12097) Tirane

 • €99,500
Conad Astiri, Rruga Henrik Lacaj, Astir, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1+2 Ballkone ne Astir (ID B12097) Tirane

Conad Astiri, Rruga Henrik Lacaj, Astir, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
 • €99,500

Overview

Property ID: B12097
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 117
 • m2

Description

Tek Astiri, prane Bar Artistit, shitet apartament 2+1+2 Ballkone me siperfaqe te pergjithshme 117 m2, nga te cilat 107 m2 siperfaqe  e brendshme dhe 10 m2 siperfaqe e perbashket, ME HIPOTEKE, kati i 5 banimi ne pallat i ri, me ashensor, kubature e rregullt, orientimi me diell, i mobiluar ne menyre bashkekohore. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen e gatimit, 2 dhoma gjumi, dhome studimi, tualeti, koridori lidhes dhe 2 ballkone. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara se fundmi, mundesi shume e mire blerje per investim.

Cmimi 99500 Euro

 • City Tiranë
 • Area Astir, Astiri Unaza e Re, Casa Italia, Fusha e Aviacionit, Globe, Kombinat, Kompleksi Delijorgji, Misto Mame, Pallati me Shigjeta, Rruga e Kavajës, Yzberisht
 • Country Shqipëri

Details

Updated on December 9, 2021 at 10:19 am
 • Property ID: B12097
 • Price: €99,500
 • Property Size: 117 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi