Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1+2 ne rrugen Jordan Misja (ID B12076) Tirane

 • €90,000
Hipoteka, Rruga Panorama, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1+2 ne rrugen Jordan Misja (ID B12076) Tirane

Hipoteka, Rruga Panorama, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €90,000

Overview

Property ID: B12076
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 105
 • m2

Description

Ne rugen Jordan Misja prane Hipotekes shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe 105.6 m2, pallat i ri, kati 4 i fundit(pallat 8 kate i ndare ne seksione), ashensor, sistem kapot, termo dhe hidroizolim, me hipot5eke, i pa banuar me pare, 2 tualete, ballkon, orjentimi me djell, kubature e rregullt. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes, 2 dhomat e gjumit, tualetet, ballkoni dhe koridori lidhes ne forme L-je. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te qeta te Tiranes me te gjitha fasilitetet prane si markete, spitale, urbane etj.

Cmimi 90.000 Euro | 850euro/m2

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brraka, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Dogana, Don Bosko, Frigoriferi, Harry Fultz, Kompleksi Panorama, Rruga Asim Vokshi, Rruga e Durrësit, Siri Kodra, Stacioni i Trenit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 12, 2021 at 2:24 pm
 • Property ID: B12076
 • Price: €90,000
 • Property Size: 105 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda