Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 3+1 Prane Xhamise Se Tabakeve (ID B1319) Tirane

 • €90,000
Xhamia e Tabakëve, Rruga Shyqyri Ishmi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 3+1 Prane Xhamise Se Tabakeve (ID B1319) Tirane

Xhamia e Tabakëve, Rruga Shyqyri Ishmi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €90,000

Overview

Property ID: B1319
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 92
 • m2

Description

Prane Xhamise se Tabakve shitet apartament 3+1 me siperfaqe 92 m2, kati i 6-te(i fundit), pallat ekzistues, me hipoteke, i pa mobiluar, ballkon, tualet(me ajrosje natyrale), pallat teper i mirembajtur nga banoret. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes, 3 dhomat e gjumit, tualeti dhe koridori lidhes. Ndodhet ne nje zone teper te kerkuar te Tiranes shume prane qendres dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese komode.

Cmimi 90.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Liceu Artistik, Pazari i Ri, Prane gjuheve te huaja, Qender, Qyteti Studenti, Rruga e Elbasanit, Shkolla e Baletit, Tregu Elektrik
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 30, 2021 at 3:17 pm
 • Property ID: B1319
 • Price: €90,000
 • Property Size: 92 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda