Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Dyqan ne Yzberisht (ID BD130) Tirane

 • €35,000
Rruga Besim Alla, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Dyqan ne Yzberisht (ID BD130) Tirane

Rruga Besim Alla, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €35,000

Overview

Property ID: BD130
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 29
 • m2

Description

Ne Yzberisht, prane tek Pallateve Cabej  shitet dyqan me siperfaqe 29 m2, me hipoteke, me fasade xhami, buze rruges kryesore, tualet, ne katin 0. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes me te gjitha fasilitetet prane. I pershtatshem per cdo lloj biznesi si, butik rrobash per brande te njohura etj.

Shitet 35000 euro

 • City Tiranë
 • Area Astir, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Gjergj Fishta, Dogana, Fusha e Aviacionit, Globe, Kombinat, Pallati me Shigjeta, Yzberisht
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 7, 2021 at 1:57 pm
 • Property ID: BD130
 • Price: €35,000
 • Property Size: 29 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT