Mirë se vini në Bela Real Estate

Shtepi Private me qera 1+1 Prane Ekonomikut (ID BV223) Tirane

 • €250
Fakulteti i Ekonomisë, 71, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1000, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Shtepi Private me qera 1+1 Prane Ekonomikut (ID BV223) Tirane

Fakulteti i Ekonomisë, 71, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1000, Shqipëria
 • €250

Overview

Property ID: BV223
 • Vila
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 70
 • m2

Description

Prane Ekonomikut jepet shtepi private me qera 1+1, kati 1. Siperfaqe 70 m2, 1 dhome, 1 banjo, kuzhine dhe sallon. Shtepia eshte e mobiluar, elektroshtepiaket e nevojshme, kondicioner, mikrovale, instalime te reja elektrike dhe hidraulike, uji paguhet nga pronari

Jepet me qera  250 euro/muaj i diskutueshem

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Liceu Artistik, Liqeni Tiranes, Prane gjuheve te huaja, Qyteti Studenti, Rruga e Elbasanit, Shkolla e Baletit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 22, 2021 at 10:49 am
 • Property ID: BV223
 • Price: €250
 • Property Size: 70 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra