Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1 me qera tek Ferit Xhajko (ID BV225) Tirane

 • €300
Rruga Ferit Xhajko, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 2+1 me qera tek Ferit Xhajko (ID BV225) Tirane

Rruga Ferit Xhajko, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €300

Overview

Property ID: BV225
 • Vila
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 1
 • Garage
 • 75
 • m2

Description

Ne rrugen Ferit Xhajko, prane tregut te Medreses jepet me qera apartament 2+1, kati 1. Siperfaqe 75 m2, 2 dhoma,1 banjo,sallon dhe kuzhine. Apartamenti  ka mobilim te ri, eletroshtepiaket e nevojshme, instalime te reja elektrike dhe hidrauilike, lulishte. Shtepia gjithashtu ka ambient 16 m2 qe mund te perdoret si dyqan, ose magazine. Zone e qete dhe familjare. Jepet per cift ose familjare.

Jepet me qera     300 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Farmacia 10, Medreseja, Restorant Durresi, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Asim Vokshi, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 16, 2021 at 9:05 am
 • Property ID: BV225
 • Price: €300
 • Property Size: 75 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Garage: 1
 • Garage Size: 16 m2
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra