Mirë se vini në Bela Real Estate

Shtepi private me qera 2+1 tek Vilat Amerikane (ID BV233) Tirane

 • €240
Vilat Amerikane, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Për Qera

Shtepi private me qera 2+1 tek Vilat Amerikane (ID BV233) Tirane

Vilat Amerikane, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €240

Overview

Property ID: BV233
 • Vila
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 100
 • m2

Description

Tek Vilat Amrikane, rruga 3 Vllezerit Kondi, jepet me qera shtepi private 2+1, kati 3. Siperfaqe 100 m2, 2 dhoma, 1 banjo, 2 ballkon, kuzhine dhe sallon, Shtepia sapo eshte mobiluar,instalime te reja elektrike dhe hidraulike, e pa banuar me pare.

Jepet me qera              240 euro/muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Farke, Liqeni Tiranes, Qyteti Studenti, Rruga e Elbasanit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 12, 2021 at 1:10 pm
 • Property ID: BV233
 • Price: €240
 • Property Size: 100 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra