Mirë se vini në Bela Real Estate

Shtepi private me qera 2+1 tek Vilat Amerikane (ID BV232) Tirane

 • €220
Vilat Amerikane, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Për Qera

Shtepi private me qera 2+1 tek Vilat Amerikane (ID BV232) Tirane

Vilat Amerikane, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €220

Overview

Property ID: BV232
 • Vila
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 90
 • m2

Description

Tek Vilat Amrikane, rruga 3 Vllezerit Kondi, jepet me qera shtepi private 2+1, kati 2. Siperfaqe 90 m2, 2 dhoma, 1 banjo, 1 ballkon, kuzhine dhe sallon, Shtepia sapo eshte mobiluar,instalime te reja elektrike dhe hidraulike, e pa banuar me pare.

Jepet me qera              220 euro/muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Farke, Prane gjuheve te huaja, Qyteti Studenti, Tregu Elektrik
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 12, 2021 at 1:05 pm
 • Property ID: BV232
 • Price: €220
 • Property Size: 90 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra