Mirë se vini në Bela Real Estate

Shtepi private me qera tek Stacioni i Trenit (ID BV227) Tirane

 • €230
Rruga Vjosa, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Shtepi private me qera tek Stacioni i Trenit (ID BV227) Tirane

Rruga Vjosa, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €230

Overview

Property ID: BV227
 • Apartamente, Vila
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 50
 • m2

Description

Prane Stacionit te Trenit , ne rrugen Jordan Misja , tek rruga Vjosa jepet me qera kati i pare i nje vile 3 kateshe. Me siperfaqe 50 m2 , kati i pare , totalisht i mobiluar me te gjitha kushtet , me oborr dhe hapesire parkimi.

Jepet me qera 230 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Don Bosko, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on January 12, 2022 at 2:29 pm
 • Property ID: BV227
 • Price: €230
 • Property Size: 50 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente, Vila
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi