Mirë se vini në Bela Real Estate

2 Vila Ne Shitje Prane Qytetit Studenti (ID BV020) Tirane

 • €570,000
Qyteti Studenti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

2 Vila Ne Shitje Prane Qytetit Studenti (ID BV020) Tirane

Qyteti Studenti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €570,000

Overview

Property ID: BV020
 • Apartamente, Garsoniere, Vila
 • Property Type
 • 17
 • Bedrooms
 • 17
 • Bathrooms
 • 980
 • m2

Description

Prane Qytetit Studenti , shiten 2 vila nga te cilat njera eshte 2 kate ndersa tjetra 5 kate me siperfaqe 600m2 dhe 380 m2 jane truall, ndertim i ri, vila 2-katshe eshte me hipoteke ndersa 5-katshja eshte ne proces hipotekimi(aktualisht ka mare legalizimin) e mobiluar. Organizohet ne 17 Garzoniere ku secila eshte e mobiluar dhe aktualisht jane te dhene me qera. Mundesi shume e mire investimi pasi godina ka prane fakultete dhe shkolla gje qe e ben zonen shume te frekuentuar dhe te kerkuar nga njerzit. Shitet per arsye emigrimi.   s.

Cmimi 570.000 Euro i diskutueshem

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Liqeni Tiranes, Prane gjuheve te huaja, Qyteti Studenti
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 20, 2021 at 3:23 pm
 • Property ID: BV020
 • Price: €570,000
 • Property Size: 980 m2
 • Bedrooms: 17
 • Rooms: 17
 • Bathrooms: 17
 • Property Type: Apartamente, Garsoniere, Vila
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra