Mirë se vini në Bela Real Estate

Ambient Biznesi Me Qera Ne Don Bosko (ID BD2175) Tirane

 • €210
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Ambient Biznesi Me Qera Ne Don Bosko (ID BD2175) Tirane

Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €210

Overview

Property ID: BD2175
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 30
 • m2

Description

Ne Don Bosko ne nje zone mjaft te mire jepet me qera dyqan 30 m2 , ne katin 0. Ambjenti eshte me fasad xhami totalisht, bosh. Eshte i pershtatshem per zyra , qendra estetike dhe cdo lloj aktivieti tjeter biznesi.

Jepet me qera 210 euro

 • City Tiranë
 • Area Don Bosko, Laprake, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 2, 2021 at 2:37 pm
 • Property ID: BD2175
 • Price: €210
 • Property Size: 30 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra