Mirë se vini në Bela Real Estate

Ambient Biznesi Me Qera Ne Don Bosko (ID BZ223) Tirane

 • €290
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Ambient Biznesi Me Qera Ne Don Bosko (ID BZ223) Tirane

 • €290

Overview

Property ID: BZ223
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 50
 • m2

Description

Ne Don Bosko ne nje zone mjaft te mire jepet me qera ambjent biznesi  50 m2, Ambjenti eshte i organizuar kati pare  31 m2 dhe kati i dyte 19 m2 me fasad xhami, me te njejten hyrje. bosh. Eshte i pershtatshem per zyra , qendra estetike dhe cdo lloj aktivieti tjeter biznesi.

Jepet me qera 290 euro

Address

 • City Tiranë
 • Area Don Bosko, Laprake, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 2, 2021 at 2:00 pm
 • Property ID: BZ223
 • Price: €290
 • Property Size: 50 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra