Mirë se vini në Bela Real Estate

Ambient Biznesi Ne Shitje Ne Don Bosko (ID BSHB9) Tirane

 • €270,000
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Ambient Biznesi Ne Shitje Ne Don Bosko (ID BSHB9) Tirane

Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €270,000

Overview

Property ID: BSHB9
 • Dyqane, Lokale, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 265
 • m2

Description

Ne Don Bosko ne nje zone mjaft te mire  shitet ambjent biznesi  90 m2 siperfaqe te brendeshme dhe 170 m2 siperfaqe te jashtme  , ne katin 0. Ambjenti eshte me fasad xhami , bosh. Eshte i pershtatshem per lokal , qendra estetike dhe cdo lloj aktivieti tjeter biznesi me dokument te rregullt hipotekor.

Shitet 270000 euro

 • City Tiranë
 • Area Don Bosko, Laprake, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 2, 2021 at 1:57 pm
 • Property ID: BSHB9
 • Price: €270,000
 • Property Size: 265 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Lokale, Zyra
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra