Mirë se vini në Bela Real Estate

Ambient Biznesi Ne Shitje tek Kodra e Diellit (ID BL08) Tirane

 • €125,000
Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1045, Shqipëria
Featured Për Shitje Okazion Të Përzgjedhura

Ambient Biznesi Ne Shitje tek Kodra e Diellit (ID BL08) Tirane

Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1045, Shqipëria
 • €125,000

Overview

Property ID: BL08
 • Dyqane, Shitje Biznesi
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 86
 • m2

Description

Tek Kodra e Diellit, ne nje zone mjaft te mire  shitet ambjent biznesi  ne total 86 m2, 36 m2 kati 1 dhe 50 m2 ne katin e 2. Ambjenti eshte me fasad xhami , i mobiluar dhe aktualisht ne gjendje pune me klientele te rregullt.  Ambienti eshte me dokument te rregullt hipotekor.

Shitet 125000 euro

 • City Tiranë
 • Area Kodra e Diellit, Komuna e Parisit, Liqeni i Thatë, Liqeni Tiranes, Rezidenca Kodra e Diellit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 21, 2021 at 1:17 pm
 • Property ID: BL08
 • Price: €125,000
 • Property Size: 86 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Shitje Biznesi
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra