Mirë se vini në Bela Real Estate

Ambient Zyre Me Qera prane Qendres se Tiranes ( ID BZ232) Tirane

 • €330
Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Për Shitje Të Përzgjedhura

Ambient Zyre Me Qera prane Qendres se Tiranes ( ID BZ232) Tirane

Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €330

Overview

Property ID: BZ232
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 55
 • m2

Description

Afer qendres se Tiranes, prane Cirkut jepet ambient biznesi me qera me siperfaqe 55 m2, me hipoteke, pallat i ri , kati 0 ,bosh, me fasade xhami, ambient ajrimi, 1 tualet. Ambienti eshte i pershtatshem per zyra, parukeri, berber, klinike dentare dhe call center. Ndodhet ne nje zone te mire dhe eshte mundesi shume e mire investimi.

Jepet me qera 330 Euro|Muaj

Shitet 2300 Euro|m2

 • City Tiranë
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Myslym Shyri, Qender, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Asim Vokshi, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Mine Peza, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 14, 2021 at 8:31 am
 • Property ID: BZ232
 • Price: €330
 • Property Size: 55 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera, Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra