Mirë se vini në Bela Real Estate

Ambient Zyre ne Shitje Afer 21 Dhjetorit ( ID BZ101) Tirane

 • €40,000
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Ambient Zyre ne Shitje Afer 21 Dhjetorit ( ID BZ101) Tirane

21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €40,000

Overview

Property ID: BZ101
 • Zyra
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 30
 • m2

Description

Afer 21 Dhjetorit prane market Joena shitet ambient per zyra me siperfaqe 30 m2 neto, pallat i ri, kati 2 ,e pershtatshme per zyra ose klinika, e organizuar ne dy dhoma me tualete brenda. Konstrukti i ambientit eshte drejtkendor.  Ambienti ndodhet ne nje zone te mire dhe eshte mundesi shume  e mire biznesi. Me hipoteke te rregullt.

Shitet 40000 euro

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Kompleksi Delijorgji, Myslym Shyri, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 31, 2021 at 2:04 pm
 • Property ID: BZ101
 • Price: €40,000
 • Property Size: 30 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Zyra
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra