Mirë se vini në Bela Real Estate

Ambjent biznesi ne shitje prane Supermarket Joena (ID BSHB7) Tirane

 • €143,000
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Ambjent biznesi ne shitje prane Supermarket Joena (ID BSHB7) Tirane

21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €143,000

Overview

Property ID: BSHB7
 • Lokale
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 65

Description

Ambjent Biznesi ne shitje tek Supermarket Joena me siperfaqe 65m2 , kati 1 , me tualet , i rikonstruktuar , bosh , me sistem kapot ,sistem  ndricimi , aspirimi. Ambjenti funksionon aktualisht si lokal , dhe eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti biznesi.

Shitet 143000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Bulevardi Gjergj Fishta, Myslym Shyri, Qender, Rruga Bogdanve, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga e Elbasanit, Rruga e Kavajës, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Shkolla e Baletit, Tirane e Re, Vasil Shanto, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 10, 2021 at 1:47 pm
 • Property ID: BSHB7
 • Price: €143,000
 • Property Size: 65
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Lokale
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra