Mirë se vini në Bela Real Estate

Ambjent Biznesi ne shitje tek Bulevardi Zogu 1 (ID BSHB6) Tirane

 • €150,000
Mbreti Zogu i Parë, Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Ambjent Biznesi ne shitje tek Bulevardi Zogu 1 (ID BSHB6) Tirane

Mbreti Zogu i Parë, Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €150,000

Overview

Property ID: BSHB6
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 68
 • m2

Description

Ne Bulevardin Zogu 1 shitet ambjent biznesi me siperfaqe 68m2 , ne katin e pare, plus bodrum dhe tualet . Ambjenti eshte i pershtatshem per cdo lloj aktivikteti biznesi dhe ndodhet ne nje nder zonat me te lakmuara te Tiranes , mundesi e mire investimi.

Shitet 150000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Ali Demi, Blloku, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Bulevardi Gjergj Fishta, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Libri Universitar, Liqeni Tiranes, Myslym Shyri, Rruga Bogdanve, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga e Elbasanit, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Shallvaret, Sheshi Willson, Stacioni i Trenit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 10, 2021 at 1:48 pm
 • Property ID: BSHB6
 • Price: €150,000
 • Property Size: 68 m2
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi