Mirë se vini në Bela Real Estate

Ambjent Komercial Ne Shitje Tek Fresku (ID BD124) Tirane

 • €675,000
Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Ambjent Komercial Ne Shitje Tek Fresku (ID BD124) Tirane

Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
 • €675,000

Overview

Property ID: BD124
 • Dyqane, Garazhe, Magazina
 • Property Type

Description

Tek Fresku shume prane Restorant Freskut shitet ambjent komercial me siperfaqe 900 m2, pallat i ri, me hipoteke, kati 0, gjysem bodrum me 5-6 shkalle, fasade xhami, i pershtatshem per palestra, magazine, garazhd, servis makinash etj. Ndodhet ne hyrje te freskut ne nje nga zonat me te populluara dhe me kalimtare.

Cmimi 675.000 Euro(750euro/m2)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Dajti, Fresku, Kinostudio, Kodra e Priftit, Oxhaku, Porcelani, Shkolla e Bashkuar, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 10, 2021 at 12:42 pm
 • Property ID: BD124
 • Price: €675,000
 • Land Area: 900 m2
 • Property Type: Dyqane, Garazhe, Magazina
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda