Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament ne shitje tek Qytet Studenti (ID B11016) Tirane

 • €93,000
Ali Visha, Rruga Todi Shkurti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament ne shitje tek Qytet Studenti (ID B11016) Tirane

Ali Visha, Rruga Todi Shkurti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €93,000

Overview

Property ID: B11016
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 78
 • m2

Description

Tek Qytet Studenti, rruga Ali Visha shitet apartament 1+1, ne pallat te ri. kati 4 me hipoteke. Siperfaqe 78 m2, 1 dhome, 1 banjo, 2 ballkone. Apartamenti eshte i pamobiluar, i restauruar, instalime te reja hidraulike dhe elektrike, kondicioner, ashensor. Apartamenti gjendet ne nje zone te preferuar dhe te rrethuar me sektoret e sherbimeve.

Shitet    93 000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Liqeni Tiranes, Prane gjuheve te huaja, Rruga e Elbasanit, Rruga Mihal Grameno, Shkolla e Baletit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 10, 2021 at 3:55 pm
 • Property ID: B11016
 • Price: €93,000
 • Property Size: 78 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra