Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 1+1 Me Qera Ne Bllok(ID B21118) Tirane

 • €350
Bulevardi Bajram Curri, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 1+1 Me Qera Ne Bllok(ID B21118) Tirane

Bulevardi Bajram Curri, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €350

Overview

Property ID: B21118
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 80
 • M2

Description

Ne Bllok,prane Pallateve Agimi, jepet me qera apartament 1+1+sonxhorno ne pallat egzistues, kati i 5 ,i rikonstruktuar me siperfaqe 80m2. Apartamenti eshte i organizuar ne  dhome gjumi , sallon ndenjeje ,tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe ndodhet ne nje zone mjaft te mire.

Jepet me qera 350 euro.

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Myslym Shyri, Sheshi Willson
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 1, 2021 at 8:29 am
 • Property ID: B21118
 • Price: €350
 • Property Size: 80 M2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT