Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 1+1 me qera ne Don Bosko (ID B21039) Tirane

 • €280
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 1+1 me qera ne Don Bosko (ID B21039) Tirane

Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €280

Overview

Property ID: B21039
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 55
 • m2

Description

Ne Don Bosko, prane Vizion+ jepet apartament 1+1 me qera, ne pallat relativisht te ri, kati 3 banimi. Siperfaqe 55 m2, 1 dhome, 1 banjo, ballkon, kuzhine dhe sallon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore, parket, elektroshtepiake te reja, kondicioner. Zone shume e preferuar per banim, e rrethuar nga sektoret e sherbimeve.

Jepet me qera          280 euro/muaj

 

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brraka, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Dogana, Don Bosko, Fusha e Aviacionit, Harry Fultz, Kompleksi Panorama, Kompleksi Usluga, Laprake, Rruga Asim Vokshi, Rruga e Durrësit, Rruga Mine Peza, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 28, 2021 at 1:05 pm
 • Property ID: B21039
 • Price: €280
 • Property Size: 55 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra