Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 1+1 me qera ne Myslym Shyr (ID B21026) Tirane

 • €300
Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 1+1 me qera ne Myslym Shyr (ID B21026) Tirane

Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €300

Overview

Property ID: B21026
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 65
 • m2

Description

Te Myslym Shyri, jepet apartament me qera 1+1, ne pallat te ri, kati 5 (i fundit) me ashensor. Siperfaqe 65 m2, 1 dhome ,1 banjo. Apartamenti eshte i mobiluar, eletroshtepiaket e nevojshme, kondicioner, instalime te reja elektrike dhe hidraulike.

Jepet me qera       300 euro/muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Kompleksi Delijorgji, Kompleksi Kontakt / Magnet, Kompleksi Square 21, Komuna e Parisit, Shallvaret, Stadiumi Dinamo, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 7, 2022 at 11:38 am
 • Property ID: B21026
 • Price: €300
 • Property Size: 65 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra