Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 1+1 me qera ne rrugen 5 maji (ID B21045) Tirane

 • €200
5 Maji, Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 1+1 me qera ne rrugen 5 maji (ID B21045) Tirane

5 Maji, Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €200

Overview

Property ID: B21045
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 70

Description

Ne rrugen 5 maji , prane qendres Concord , jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 70m2 , kati 3 , ne pallat te ri. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenjeje, dhome gjumi , tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte bosh , me bufe.

Jepet me qera 200 euro/250 000 leke

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Allias, Medreseja, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 22, 2021 at 7:33 am
 • Property ID: B21045
 • Price: €200
 • Property Size: 70
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi