Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 1+1 me qera ne rrugen 5 Maji (ID B21047) Tirane

 • €330
5 Maji, Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 1+1 me qera ne rrugen 5 Maji (ID B21047) Tirane

5 Maji, Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €330

Overview

Property ID: B21047
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 70
 • m2

Description

Ne rrugen 5 Maji jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 70m2 , kati 6 , ne pallat te ri.Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenjeje , dhome gjumi , tualet dhe ballkon .  Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore me te gjitha elektroshtepiaket, kondicioner , ashensor etj

Jepet me qera 330 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Allias, Medreseja, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Dibres
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 23, 2021 at 12:56 pm
 • Property ID: B21047
 • Price: €330
 • Property Size: 70 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi