Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 1+1 me qera ne Rrugen e Durresit (ID B21113) Tirane

 • €250
Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 1+1 me qera ne Rrugen e Durresit (ID B21113) Tirane

Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €250

Overview

Property ID: B21113
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 55
 • m2

Description

Ne rrugen e Durresit , prane hotel Colosseo , jepet me qera apartament 1+1 , me siperfaqe 55m2 , ne pallat egzistues , kati 2 . Apartamenti organizohet ne sallon ndenjeje , dhome gjumi , tualet . Eshte totalisht i mobiluar me te gjitha kushtet dhe i shtruar me parket.

Jepet me qera 250 euro (30 000 leke)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Bulevardi Gjergj Fishta, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Harry Fultz, Ish-Ekspozita, Myslym Shyri, Qender, Rruga Bogdanve, Rruga Dibres, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Shallvaret, Sheshi Willson, Tirane e Re
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 11, 2021 at 12:45 pm
 • Property ID: B21113
 • Price: €250
 • Property Size: 55 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi