Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 1+1 me qera prane Ali Demit (ID B21037) Tirane

 • €240
Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Për Qera

Apartament 1+1 me qera prane Ali Demit (ID B21037) Tirane

Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €240

Overview

Property ID: B21037
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 45
 • m2

Description

Prane Ali Demit, ne Kompleksin Mangalem jepet apartament 1+1 me qera, ne pallat te ri, kati 1. Siperfaqe  45 m2, 1 dhome, 1 banjo, kuzhine dhe sallon. Apartamenti eshte i mobiluar, elektroshtepiake te nevojshme, parket, sistem kapot, ashensor

Jepet me qera        240 euro/muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brryli, Qyteti Studenti, Rruga Mihal Grameno, Tregu Elektrik
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 27, 2021 at 9:16 am
 • Property ID: B21037
 • Price: €240
 • Property Size: 45 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra