Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 1+1 me qera prane Concordit (ID B21035) Tirane

 • €220
5 Maji, Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Për Qera

Apartament 1+1 me qera prane Concordit (ID B21035) Tirane

5 Maji, Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €220

Overview

Property ID: B21035
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 70
 • m2

Description

Prane Concord, rruga 5 Maji jepet apartament 1+1 me qera, ne pallat te ri, kati 2 banimi. Siperfaqe 70 m2, 1 dhome, 1 banjo, ballkon. Apartamenti eshte vetem me kundrabufe, punime cilesore, i pabanuar me pare, instalime te reja elektrike dhe hidraulike, ashensor

Jepet me qera           220 euro/muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Farmacia 10, Frigoriferi, Medreseja, Restorant Durresi, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Siri Kodra, Stacioni i Trenit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 21, 2021 at 1:11 pm
 • Property ID: B21035
 • Price: €220
 • Property Size: 70 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra