Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 1+1 me qera prane Kristal Center (ID B21030) Tirane

 • €280
Rruga Frang Bardhi, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 1+1 me qera prane Kristal Center (ID B21030) Tirane

Rruga Frang Bardhi, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €280

Overview

Property ID: B21030
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 70
 • m2

Description

Prane Kristal Center, rruga Frang Bardhi, jepet me qera apartament 1+1 ,ne pallat te ri, kati 4. Siperfaqe 70 m2, 1 dhome, 1 banjo ,ballkon, kuzhine dhe sallon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore, elektroshtepiake te nevojshme, instalime te reja elektrike dhe hidraulike, ashensor.

Jepet me qera        280 euro/muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Globe, Kodra e Diellit, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Liqeni i Thatë, Liqeni Tiranes, Rruga e Elbasanit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 19, 2021 at 7:41 am
 • Property ID: B21030
 • Price: €280
 • Property Size: 70 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra