Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 1+1 Me Qera Tek 5 Maji ( ID B21091) Tirane

 • €310
Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 1+1 Me Qera Tek 5 Maji ( ID B21091) Tirane

Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €310

Overview

Property ID: B21091
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 50
 • m2

Description

Tek Rruga 5 Maji prane me Medresen jepet me qera apartament 1+1 ne pallat te ri, pa ashensor, me siperfaqe 50 m, kati i 3 , i mobiluar ne menyre modeste. Apartamenti eshte i organizuar nga kuzhina, dhoma e gjumit dhe koridori, me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme. Zone e qete dhe se fundmi e preferuar nga te huajt .Nga pronari kerkohet 3 muaj qera.

Jepet me qera  310 euro

 • City Tiranë
 • Area Allias, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Farmacia 10, Medreseja, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Shkolla e Bashkuar, Siri Kodra, Stacioni i Trenit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on December 22, 2021 at 2:00 pm
 • Property ID: B21091
 • Price: €310
 • Property Size: 50 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi