Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 1+1 Me Qera Tek 5 Maji ( ID B21093) Tirane

 • €350
Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 1+1 Me Qera Tek 5 Maji ( ID B21093) Tirane

Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €350

Overview

Property ID: B21093
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 58
 • m2

Description

Tek Rruga 5 Maji prane Qendres Concord, jepet me qera apartament 1+1 ne pallat te ri, me mobilim te ri ,me siperfaqe 58 m2, kati i 3, i mobiluar. Apartamenti eshte i organizuar nga kuzhina, dhoma e gjumit, balkoni dhe koridori, me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme. Ndodhet ne nje zone te qete ,me te gjitha falcitetet prane.

Jepet me qera  350 euro

 • City Tiranë
 • Area Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Frigoriferi, Medreseja, Profarma, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Shkolla Kuqe, Siri Kodra, Stacioni i Trenit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 19, 2022 at 10:26 am
 • Property ID: B21093
 • Price: €350
 • Property Size: 58 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 3

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT