Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 1+1 Me Qera Tek Ali Demi (ID B1116)

 • €250
Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 1+1 Me Qera Tek Ali Demi (ID B1116)

Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €250

Overview

Property ID: B21116
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 50

Description

Tek Ali Demi jepet apartament 1+1 me qera me siperfaqe 50 m2, kati 1, pallat ekzistues, e mobiluar ne menyre bashkekohore, ndodhet ne nje zone shume te qete dhe te kerkuar nga njerzit, apartamenti eshte i organizuar nga salloni i ndenjes, koridori, dhoma e gjumit dhe tualeti. Mundesi parkimi ne lagje.
Cmimi 250 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Bulevardi Gjergj Fishta, Kodra e Priftit, Oxhaku, Profarma, Rruga Bardhyl, Shkolla e Baletit, Tregu Elektrik, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 18, 2021 at 3:56 pm
 • Property ID: B21116
 • Price: €250
 • Property Size: 50
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda