Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 1+1 me qera tek Brryli (ID B21036) Tirane

 • €250
Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Për Qera

Apartament 1+1 me qera tek Brryli (ID B21036) Tirane

Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €250

Overview

Property ID: B21036
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 75
 • m2

Description

Tek Brryli, prane Drejtorise te Policise, jepet me qera 1+1, ne pallat te ri ,kati 5. Siperfaqe 75 m2, 1 dhome, 1 banjo, ballkon, kuzhine dhe sallon. Apartamenti eshte vetem me kundrabufe, punime cilesore, sistem kapot, ashensor, instalime te reja elektrike dhe hidraulike.

Jepet me qera            250 euro/muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Hoxha Tahsim, Qender, Rruga Bardhyl, Rruga e Elbasanit, Shkolla e Baletit, Shkolla Kuqe, Tregu Elektrik, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 22, 2021 at 12:03 pm
 • Property ID: B21036
 • Price: €250
 • Property Size: 75 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra