Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 1+1 me qera tek Jordan Misja (ID B21033) Tirane

 • €340
Rruga Jordan Misja, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 1+1 me qera tek Jordan Misja (ID B21033) Tirane

Rruga Jordan Misja, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €340

Overview

Property ID: B21033
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 70
 • m2

Description

Tek Jordan Misja, prane Krimeve te Renda jepet apartament me qera 1+1, ne pallat te ri, kati 5. Siperfaqe 70 m2, 1 dhome, 1 banjo, ballkon, kuzhine dhe sallon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore, elektroshtepiake te reja, kondicioner, ashensor.

Jepet me qera     340 euro/muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Brraka, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Don Bosko, Frigoriferi, Harry Fultz, Kompleksi Panorama, Kompleksi Usluga, Qender, Restorant Durresi, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 20, 2021 at 8:46 am
 • Property ID: B21033
 • Price: €340
 • Property Size: 70 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra