Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 1+1 me qera tek Liqeni i Thate (ID B21041) Tirane

 • €250
Liqeni i Thatë, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 1+1 me qera tek Liqeni i Thate (ID B21041) Tirane

Liqeni i Thatë, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €250

Overview

Property ID: B21041
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 80

Description

Tek Liqeni i Thate jepet apartament 1+1 me siperfaqe 80m2, kati 3 , pallat i ri , pa ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenjeje , dhome gjumi , tualet . Apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne menyre bashkekohore , dhe ndodhet ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes. Kontrate noteriale 2 vjecare.

Jepet me qera 250 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Kodra e Diellit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Liqeni i Thatë, Liqeni Tiranes
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 8, 2021 at 2:40 pm
 • Property ID: B21041
 • Price: €250
 • Property Size: 80
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi