Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 1+1 me qera tek Shkolla e Baletit (ID B211114) Tirane

 • €300
Shkolla Kombëtare Koreografike, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 1+1 me qera tek Shkolla e Baletit (ID B211114) Tirane

Shkolla Kombëtare Koreografike, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €300

Overview

Property ID: B211114
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 60
 • m2

Description

Prane Shkolles se Baletit , tek 7 Xhuxhat jepet me qera apartament 1+1  me siperfaqe 60m2 ne pallat egzistues , kati 4. Apartamenti eshte i organizuar 1 dhome gjumi , sallon te madh ndenjeje , kuzhine , tualet me dritare, ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore , me parket , kondicioner etj.

Kerkohet muaji i pare dhe nje garanci

Tarife sherbimi agjensie gjysem qeraje

Jepet me qera 300 euro.

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Blloku, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Garda, Liqeni Tiranes, Qender, Rruga Bogdanve, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga e Elbasanit, Rruga e Kavajës, Rruga Fortuzi, Rruga Mihal Grameno, Shallvaret, Sheshi Willson, Shkolla e Baletit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 6, 2023 at 4:07 pm
 • Property ID: B211114
 • Price: €300
 • Property Size: 60 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra