Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 1+1 me qera tek Stacioni i Trenit (ID B21049) Tirane

 • €300
Stacioni i Trenit, Rruga Reshit Petrela, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 1+1 me qera tek Stacioni i Trenit (ID B21049) Tirane

Stacioni i Trenit, Rruga Reshit Petrela, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €300

Overview

Property ID: B21049
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 75
 • m2

Description

Te Stacioni i Trenhit jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 75m2 , kati 10 , ne pallat te ri. Apartamenti eshte i organizuar ne dhome gjumi , sallon ndjeneje , tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore. Ashensor , kondicioner.

Jepet me qera 300 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Don Bosko, Rruga Dibres, Siri Kodra, Stacioni i Trenit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 25, 2021 at 1:17 pm
 • Property ID: B21049
 • Price: €300
 • Property Size: 75 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra