Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 1+1 Me Qera Tek Zogu i Zi (ID B21046) Tirane

 • €400
Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 1+1 Me Qera Tek Zogu i Zi (ID B21046) Tirane

Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €400

Overview

Property ID: B21046
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 68
 • m2

Description

Ne Zog te Zi. jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 68m2 , kati 5, ne pallat te ri. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenjeje, dhome gjumi , tualet dhe ballkon.  Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, kondicioner, ashensor.

Jepet me qera 400 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Astiri Unaza e Re, Brenda Unazes se Vogel, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 22, 2021 at 1:05 pm
 • Property ID: B21046
 • Price: €400
 • Property Size: 68 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi