Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 1+1 ne shitje ne Ali Dem (ID B11034) Tirane

 • €43,500
Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament 1+1 ne shitje ne Ali Dem (ID B11034) Tirane

Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €43,500

Overview

Property ID: B11034
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 45
 • m2
 • 2021
 • Year Built

Description

Ne zonen e Ali Demit , prane Tregut Elektrik shitet apartament 1+1 me siperfaqe 45.4 m2, kati i 4, pallat i ri. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenjeje + kuzhine, dhome gjumi, tualet,ballkon. Pallati eshte me sistem kapot,terrakot, dyer dhe dritare dopio xham, ashensor etj.

Shitet 43500 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Qender, Rruga e Elbasanit, Rruga Mihal Grameno, Shkolla e Baletit, Tregu Elektrik
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 18, 2021 at 4:11 pm
 • Property ID: B11034
 • Price: €43,500
 • Property Size: 45 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Year Built : 2021
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda