Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 1+1 ne shitje ne Durres (ID BD1) Durres

 • €50,000
Shkembi i Kavajes, Durrësi, Qarku i Durrësit, Shqipëria veriore, 2008, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament 1+1 ne shitje ne Durres (ID BD1) Durres

Shkembi i Kavajes, Durrësi, Qarku i Durrësit, Shqipëria veriore, 2008, Shqipëria
 • €50,000

Overview

Property ID: BD1
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 68
 • m2

Description

Ne Durres, tek Shkembi i Kavajes shitet apartament 1+1, ne pallat te ri, kati 3 me hipoteke. Siperfaqe 68 m2, 1 dhome, 1 banjo, ballkon, sallon dhe kuzhine. Apartamenti shitet i mobiluar, vije e pare ne bregdet, mundesi shume e mire investimi.

Shitet            50 000 euro pak i diskutueshem

 • City Durrës
 • State Shqipëri
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 27, 2021 at 2:14 pm
 • Property ID: BD1
 • Price: €50,000
 • Property Size: 68 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra