Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 1+1 ne shitje ne Kamez (ID B11112) Tirane

 • €29,000
Kamëz, Bashkia Kamëz, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1030, Shqipëria
Featured Për Shitje Okazion

Apartament 1+1 ne shitje ne Kamez (ID B11112) Tirane

Kamëz, Bashkia Kamëz, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1030, Shqipëria
 • €29,000

Overview

Property ID: B11112
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 54
 • m2

Description

Ne qender te Kamzes, rruga Nju Jork, shitet apartament, ne pallat ekzistues, kati 1, me hipoteke. Siperfaqe 54 m2, 1 dhome, 1 banjo, sallon ndenje. Apartamenti eshte i rikonstruktuar ne vitin 2020, sistem kapot, instalime te reja hidraulike dhe elektrike, oborr per vendparkim. Mundesi shume e mire investimi.

Shitet     29 000 i padiskutueshem

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Astir, Astiri Unaza e Re, Autostrada TR-DR, Dogana, Kamez
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 10, 2021 at 2:30 pm
 • Property ID: B11112
 • Price: €29,000
 • Property Size: 54 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra