Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 1+1 ne shitje ne Rrugen e Durresit (ID B11119) Tirane

 • €70,000
Rruga e Durrësit, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament 1+1 ne shitje ne Rrugen e Durresit (ID B11119) Tirane

Rruga e Durrësit, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €70,000

Overview

Property ID: B11119
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 59
 • m2

Description

Ne rrugen e Durresit shitet apartament 1+1 me siperfaqe 59 m2 , ne kat te 3 , pallat egzistues. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenjeje , dhome gjumi , tualet. Ndodhet ne rruge kryesore dhe ne nje zone me te gjitha facilitetet afer.

Shitet 70.000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Kompleksi Delijorgji, Kompleksi Square 21, Libri Universitar, Liqeni Tiranes, Myslym Shyri, Qender, Rruga e Elbasanit, Rruga e Kavajës, Rruga Mine Peza, Sheshi Willson, Shkolla e Baletit, Stacioni i Trenit, Stadiumi Air Albania, Stadiumi Dinamo, Tirane e Re, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 24, 2021 at 7:41 am
 • Property ID: B11119
 • Price: €70,000
 • Property Size: 59 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda