Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen e Durresit (ID B1118) Tirane

 • €89,000
Kafe Flora, Rruga Mine Peza, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen e Durresit (ID B1118) Tirane

Kafe Flora, Rruga Mine Peza, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €89,000

Overview

Property ID: B1118
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 68
 • m2
 • 2000
 • Year Built

Description

Prane rruges se Durresit , tek rruga Sulejman Pasha, shitet apartament 1+1 , kati 2 ,bosh ,i rikonsturktuar plotesisht , me siperfaqe te brendshme 68m2 , me Hipoteke. Ambienti eshte i bollshem , ka sallon ndjenje , dhome gjumi , ambjent gatimi me vete , 1 banjo , ballkon . Ndodhet shume afer qendres se Tiranes.Apartamenti mund te jepet me qera , si dhe per klinika te ndryshme apo biznese te tjera.

Shitet 89 000 euro ose jepet me qera 35000 leke ne muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Don Bosko, Fusha e Aviacionit, Komuna e Parisit, Liqeni Tiranes, Myslym Shyri, Qender, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Shallvaret, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Tirane e Re
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 11, 2021 at 3:15 pm
 • Property ID: B1118
 • Price: €89,000
 • Property Size: 68 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Year Built : 2000
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera, Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi