Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 1+1 ne shitje ne Sarande ( ID BS3)

 • €45,000
Rruga Gjergj Araniti, Gjashtë, Sarandë, Bashkia Sarandë, Qarku i Vlorës, Shqipëria jugore, 9701, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament 1+1 ne shitje ne Sarande ( ID BS3)

Rruga Gjergj Araniti, Gjashtë, Sarandë, Bashkia Sarandë, Qarku i Vlorës, Shqipëria jugore, 9701, Shqipëria
 • €45,000

Overview

Property ID: BS3
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 65
 • m2
 • 2017
 • Year Built

Description

Ne rrugen Gjergj Arianiti ne SArande ne nje kompleks te ri pallatesh  shitet apartament 1+1 kati i 2 i banimit , siperfaqe 65 m2 me hipoteke , i mobiluar ne menyre moderne , i arreduar me arkitekt , ndertim cilesor dhe i ri , vetem 5 miuta larg detit , shitet i mobiluar dhe  me cmim okazion .

Shitet 45.000 euro i padiskutueshem .

 • City Sarandë
 • State Shqipëri
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 20, 2021 at 2:00 pm
 • Property ID: BS3
 • Price: €45,000
 • Property Size: 65 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Year Built : 2017
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra