Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 1+1 ne shitje ne Xhamllik (ID B11118) Tirane

 • €50,000
Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament 1+1 ne shitje ne Xhamllik (ID B11118) Tirane

Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €50,000

Overview

Property ID: B11118
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 50
 • m2

Description

Ne Xhamllik, rruga Arben Minga shitet apartament 1+1, ne pallat ekzistues, kati 4(jo i fundit), me hipoteke. Siperfaqe 50 m2, 1 dhome, 1 banjo, kuzhine dhe sallon. Apartamenti shitet i mobiluar, i rikonstruktuar, instalime te reja elektrike dhe hidraulike, kondicioner. Zona eshte e qete dhe prane te gjitha sherbimeve te nevojshme per komunitetin.

Shitet         50 000 euro pak i diskutueshem

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Allias, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Hoxha Tahsim, Kinostudio, Pazari i Ri, Porcelani, Qender, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Rruga Kongresi Manastirit, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 20, 2021 at 3:13 pm
 • Property ID: B11118
 • Price: €50,000
 • Property Size: 50 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra