Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 1+1 ne shitje ne zemer te Bllokut (ID B11025) Tirane

 • €99,000
Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament 1+1 ne shitje ne zemer te Bllokut (ID B11025) Tirane

Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €99,000

Overview

Property ID: B11025
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 51
 • m2

Description

Ne Zemer te  Bllokut , prane LSI shitet apartament 1+1  , me siperfaqe 51m2 ,ne pallat te ri,kati 7 , me ashensor,kondicioner,sallon ndenjeje , ambjent gatimi , 1 dhome gjumi  , tualet, kondicioner . Ambjenti eshte totalisht i mobiluar ne menyre bashkekohore, dhe ndodhet ne nje nder zonat me te lakmuara te Tiranes.

Shitet 99000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Ali Demi, Blloku, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Bulevardi Gjergj Fishta, Bulevardi Zogu i Pare, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Kristal Center, Libri Universitar, Liqeni Tiranes, Petronini, Qender, Rruga Bogdanve, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga e Elbasanit, Rruga e Kavajës, Rruga Fortuzi, Shallvaret, Sheshi Willson, Shkolla e Baletit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 8, 2021 at 12:22 pm
 • Property ID: B11025
 • Price: €99,000
 • Property Size: 51 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi